Naszyjnik wykonany z pozłacanego, karbowanego łańcucha, na którym umieszczony został
zjawiskowy flakonik wykonany z pięknego agatu mszystego w niezwykle ciekawej beżowej tonacji.
Agat to półszlachetny minerał, składający się z wielu ciekawych, różnokolorowych powłok, które przyciągają spojrzenia. Koncentryczne uwarstwienie dodatkowo podkreśla niezwykłe barwy.
Jego nazwa wywodzi się od rzeki Achates na Sycylii, skąd w starożytności pochodziły najpiękniejsze okazy.
Fiolkę można odkręcić i włożyć drobną pamiątkę lub wlać niewielką ilość ulubionych perfum.
Po boku buteleczki, umieszczony został błękitny akwamaryn w towarzystwie kamienia słonecznego.
Akwamaryn jest kamieniem szlachetnym z grupy beryli, gdzie zieloną odmianą berylu jest szmaragd, a niebieską właśnie akwamaryn. Jego nazwa pochodzi od połączenia łacińskich słów „aqua marine” czyli „woda morska”.
Kamień słoneczny - należy on do rzadkich i cennych skaleni. Spokrewniony jest z kamieniem księżycowym i labradorytem. Cudownie się mieni, służy oczyszczaniu, dodaje odwagi, pomaga przezwyciężyć niepewność.
Naszyjnik Sekretnik - Idealny dla Ciebie, idealny dla bliskiej Osoby.
Swoją biżuterię otrzymasz w aksamitnej sakiewce, która będzie idealnym miejscem do przechowywania tego skarbu.