Ręcznie wykonana, piękna pozłacana bransoletka, zdobiona zachwycającym błękitnym akwamarynem, białą i różową naturalną perłą słodkowodną. Monetka z odciśniętą dłonią i stópką dziecka jest pięknym symbolem bezwarunkowej miłości i rodzicielstwa.
Zabudowany kryształek w kolorze champagne, wnosi niesamowity blask do całej kompozycji.
Na środku bransoletki umieszczone zostały stopery, które uniemożliwiają przesuwanie się ozdób.
Biżuteria zakończona dwiema kuleczkami.
Bransoletka Miłość Bezwarunkowa - nowoczesne wydanie biżuterii połączone z bogactwem natury.
Akwamaryn jest kamieniem szlachetnym z grupy beryli, gdzie zieloną odmianą berylu jest szmaragd, a niebieską właśnie akwamaryn. Jego nazwa pochodzi od połączenia łacińskich słów „aqua marine” czyli „woda morska”.
Naturalne perły słodkowodne - wiąże się z nimi wiele symboli i wierzeń. W niektórych częściach świata perły uznawane są za talizman, lub afrodyzjak.
Kryształki - dzięki specjalnej powłoce AB i stożkowym wykończeniu, cechują się wysokim blaskiem i nieskazitelną przejrzystością.
Cała oprawa z wysokiej jakości pozłacanej stali szlachetnej.
*Rozmiar bransoletki uniwersalny - średnica obwodu około 60 mm
*Grubość bransoletki około 2 mm
*Zaleca się raz na kilka tygodni położyć biżuterię na kilka minut w nasłonecznionym miejscu. Dzięki temu kamienie odzyskają swój blask i właściwości.
*Stal szlachetna jest materiałem wytrzymałym, zdecydowanie twardszym od srebra, nie uczula, nie zmienia koloru, nie zawiera niklu.
*Produkt ten jest wyrobem ręcznym, każdy egzemplarz jest indywidualnym, niepowtarzającym się wyrobem