Powrót mody tysiąclecia - czyli cukierkowa biżuteria

Już nie raz moda udowodniła nam, że mimo upływu jednej, dwóch czy nawet i pięciu dekad uwielbia powracać! Nic w tym dziwnego, w końcu wymyślone i stworzone przez kogoś wcześniej ubrania, akcesoria czy biżuteria były chętnie zakładane nie bez przyczyny. Styl Y2K (Year 2 Kilos, skrót oznaczający rok 2000) był niezwykle zróżnicowany ze względu na różne subkultury. Chociaż rzecz, która łączyła większość to pogoń za tym, co futurystyczne i kolorowe. Właśnie na tym ostatnim aspekcie skupimy się w naszym artykule! Wielość barw była zauważalna nie tylko w samych ubraniach, ale przede wszystkim w biżuterii.

Moda tysiąclecia - czym się charakteryzuje

Zaplatane i kolorowe bransoletki, małe koraliki również i te z literkami, kostki w kształcie serduszka oraz wielobarwne hematyty i inne kamienie – tak w skróci można opisać to, co działo się w modzie tysiąclecia. I właśnie te wszystkie trendy na nowo do nas powracają! Oczywiście nie trzeba decydować się od razu na bardzo odważne kolory czy wzory. Wystarczy postawić na delikatne dodatki, które podkreślą zainteresowanie tym, co obecnie jest na topie. Dobrze w tego typu sytuacji postawić na biżuterię tkaną w postaci bransoletek, kolczyków oraz pierścionków. Idealnie wpiszą się one w modę tysiąclecia i będą ciekawym dodatkiem do każdej stylizacji.

Bądź modna, postaw na kolory i kicz!

Jeśli więc chcesz podążać za obecnymi trendami, wybierz kolorową biżuterię, pełną intrygujących połączeń zarówno kształtów, jak i barw. Kolczyki z motylkami, wisiorki z kwiatami czy też pierścionki ze skrzydłami to tylko niektóre z możliwości, jakie daje Ci powracająca moda tysiąclecia. Sprawdź, co jest na topie w 2022 roku i odśwież swoją kolekcję biżuterii o nowe, niezwykle ciekawe okazy. Postaw na kiczowate dodatki do stylizacji, aby zaskoczyć wyborami i zostać zauważoną, dzięki odważnym wyborom. Nie zapomnij również o cukierkowym zegarku, bransoletce czy wisiorku! W końcu każdy z nas w dzieciństwie miał choć raz taką ozdobę na swoim ciele, którą chętnie później zjadał.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl