Asymetryczne kolczyki Parisa WERSJA LIMITOWANA

Dostępność: wyprzedany
Cena: 169,00 zł 169.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Edycja Limitowana. Ręcznie wykonane, zmysłowe, asymetryczne kolczyki Parisa z kolekcji biżuterii Magiczny Ogród. 
Niezwykle intrygujące i ponętne.
 
Zachwycające, ręcznie wykonane skrzydełka z wysokiej jakości żywicy, symbolizują skrzydła wróżki.
 
Parisa to perskie imię oznaczające „jak wróżka”.
 
Kolczyki o pięknych, pastelowych barwach ombre, zdobione zatopionym brokatem i cyrkonami, zdecydowanie przyciągają spojrzenia.
Powabu dodają czarujące fasetowane zawieszki w kształcie łezki, o przepięknych kolorach.
Cudownie mienią się w słońcu. 
 
Dzięki łańcuszkom, w dowolny sposób można regulować długość kolczyków. 
 
Oprawa wykonana z wysokiej jakości pozłacanej stali szlachetnej.
 
Zobacz Jak odpowiednio przechowywać biżuterię, aby cieszyła Cię przez długie lata.
 
 
*Rozmiar skrzydełka około 53 mm i 23 mm.
*Stal szlachetna jest materiałem wytrzymałym, zdecydowanie twardszym od srebra, nie uczula, nie zmienia koloru, nie zawiera niklu.
*Aby te małe dzieła sztuki cieszyły Cię jak najdłużej, unikaj proszę bezpośredniego kontaktu z wodą, perfumami, balsamami i kremami.
*Produkt ten jest wyrobem ręcznym, każdy egzemplarz jest indywidualnym, niepowtarzającym się wyrobem
 

Produkty powiązane

Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl